Porozumienie o współpracy AGH i Liceum Ogólnokształcącego w Muszynie

24 maja 2017 roku w Krakowie zawarto POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY pomiędzy Akademią Górniczo – Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie reprezentowaną przez Prorektora ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Wojciecha Łużnego i Powiatowym Zespołem Szkół w Muszynie reprezentowanym przez Dyrektora Szkoły – mgr inż. Izabelę Łabuś.

Od 1 września 2017 roku uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie będą uczestniczyć w kursach przygotowawczych, m. in. z matematyki podnoszących poziom wiedzy w ramach tzw.  Roku Zerowego. Zajęcia odbywać się będą na AGH oraz w Szkole, również z wykorzystaniem platform e-learningowych.

Koordynatorami Porozumienia są:

• Ze strony AGH: dr inż. Piotr Olchowy i mgr inż.: Jacek StaniszWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
  • Ze strony PZS w Muszynie: mgr Alicja Adamczyk, mgr Zenon Smyda

Treść porozumienia o współpracy AGH i Liceum Ogólnokształcącego w Muszynie