I miejsce PZS Muszyna. Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego Licealiada Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

1 grudnia 2017 r. w hali sportowej MOSiR-u w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego Licealiada Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów (96 zawodników).

Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 5 minut. Następnie do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z grupy.

Po  bardzo zaciętym meczu finałowym nasi zawodnicy zajęli 1 miejsce, a tym samym zdobyli awans na zawody wojewódzkie.

Zwycięska drużyna chłopców występowała w składzie: Kacper Błaszczyk, Patryk Gosztyła, Hubert Piksa, Sylwester Gumulak, Daniel Kosztyła, Mateusz Piksa, Jakub Radzik, Damian Tyczyński, Michał Uryga.

Opiekunem była p. Beata Prusak.

Serdecznie  gratulujemy drużynie!!!