4 października 2017 r. w  Muszynie na „Zapopradziu” odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego i Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie.

W zawodach brały udział reprezentacje szkół średnich, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców – rocznik 1998 i młodsi. Zespół składał się z 10 uczniów (dziewcząt lub chłopców) z jednej szkoły. Dystans dla dziewcząt – 10 x 1000 m, dla chłopców – 10 x 1500 m.

Do zawodów zgłosiło się 6 sztafet dziewcząt i 7 sztafet chłopców (130 zawodników) z 7 szkół średnich:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu
Zespół Szkół w Łącku
Zespół Szkół w Marcinkowicach
Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie
Liceum Ogólnokształcące w Grybowie
Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie

Nasze reprezentacje zajęły: dziewcząt 6 miejsce, a chłopców 7 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały

dziewczęta – Lech, W. Zielińska, W. Gościńska, A. Krokowska, K. Mitro, B. Marczyk, K. Marczyk, K. Hajduk, W. Długosz, K. Rucka,

chłopcy – P. Plata, D. Drab, M. Piksa, D. Kosztyła, H. Piksa, J. Radzik, F. Siuta, K. Michalik, M. Uryga.

Wszyscy bardzo zaciekle walczyli, włożyli w to całe serce i za to im serdecznie dziękujemy.

Opiekunem była B. Prusak.