Spotkanie z absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego Panem Krzysztofem Dziurbielem w Państwowej Szkole Muzycznej w Krynicy-Zdroju

30 i 31 października 2017 roku uczniowie klasy IIA, IA i IIT Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie wraz z wychowawcami p. Dagmarą Góraj-Kałucką, p. Anetą Peregrym i p. Piotrem Rutką spotkali się w Państwowej Szkole Muzycznej w Krynicy-Zdroju z absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego Panem Krzysztofem Dziurbielem. Co roku, na zaproszenie Pana Krzysztofa mamy przyjemność wysłuchać w kameralnym gronie specjalnego koncertu. I tym razem tradycji stało się za dość i młodzież wraz z opiekunami dała się uwieść muzyce.

Pan Krzysztof Dziurbiel wraz ze swoją małżonką Panią Chiemi Tanaki zaczarowali publiczność mistrzowskimi wykonaniami Kwartetu fortepianowego A-dur op. 26 część 1 i 2 Johannesa Bhramsa, Wariacji na temat Paganiniego na dwa fortepiany Witolda Lutosławskiego, Fantazji na temat opery Grega Andersona oraz innych utworów na cztery ręce.

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie na koncert i mamy nadzieję, że kolejne spotkania przed nami.