Stypendia Stowarzyszenia Przyjaciół Almanachu Muszyny w roku szkolnym 2016/2017 przyznane

1 lipca 2017 roku w Powiatowym Zespole Szkół w Muszynie miała miejsce rozmowa kandydatów z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Muszynie z Komisją Funduszu Stypendialnego SPAM.

Uczniowie musieli udokumentować swoje osiągnięcia naukowe, przedstawić przyszłe plany oraz wizje związane ze swym rodzinnym miastem. Wykazali się również znajomością artykułów zamieszczanych w Almanachu Muszyny.

W roku szkolnym 2016/2017 stypendia otrzymali:

• Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Karol Skrabski
  • Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Oliwia Król, Magdalena Miczulska i Justyna Nieć
  • Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Klaudia Gościńska, Krzysztof Gołyźniak i Patryk Murzyn

Gratulujemy tegorocznym Stypendystom i serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Almanachu Muszyny za wspieranie uzdolnionej młodzieży Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Muszynie.