Stypendia Stowarzyszenia Przyjaciół Almanachu Muszyny w roku szkolnym 2017/2018

13 czerwca 2018 roku w Powiatowym Zespole Szkół w Muszynie odbyło się spotkanie Komisji Funduszu Stypendialnego Almanachu Muszyny z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Muszynie ubiegającymi się o stypendia SPAM. Stypendia przyznawane są m.in. w oparciu o wysokie wyniki i sukcesy w nauce oraz wyróżniającą pracę na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego.

W trakcie rozmowy uczniowie prezentowali zarówno swoje dotychczasowe osiągnięcia naukowo-artystyczne, jak i  przyszłe plany. Przedstawiali własną wizję kierunków rozwoju Muszyny w odpowiedzi na pytanie – jaka  powinna być „Muszyna moich marzeń”? Kandydaci wykazywali się także znajomością artykułów publikowanych na łamach „Almanachu Muszyny”.

Stypendia pomostowe dla absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Muszynie otrzymały uczennice: Kinga Gościńska, Klaudia Gościńska oraz Katarzyna Marczyk, które podejmą naukę na studiach wyższych w roku szkolnym 2018/2019.

Stypendia dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego przyznano Zuzannie Peregrym, Patrycji Śliwińskiej oraz Angelice Franczyk.

Serdecznie gratulujemy Stypendystom i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Almanachu Muszyny za współpracę
i wspieranie utalentowanej młodzieży.