Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się od Mszy świętej w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca w Muszynie, którą poprowadził ks. Maciej Sidor. Następnie cała społeczność szkolna udała się na akademię do budynku szkoły.

Pani Dyrektor Izabela Łabuś podziękowała Gronu Pedagogicznemu za rok wytężonej pracy pedagogicznej i wychowawczej, a młodzieży gratulowała świetnych wyników w nauce. Przytoczone przez Panią Dyrektor słowa: Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami stały się doskonałym mottem do podsumowania pracy. I tym razem nagrodzeni zostali wszyscy, którzy wyróżnili się w nauce oraz działali na rzecz szkoły.

Świadectwa z wyróżnieniem odebrali:

• z klasy I A Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego:

Smyda Alicja – 5,38

Białas Żaneta – 5,19

Franczyk Angelika – 5,19

Kumorek Magdalena – 5,06

Nieć Ewelina – 5,31

Ruchała Małgorzata – 4,94

Śliwińska Patrycja – 4,94

• z klasy II A Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego:

Cisowska Magdalena – 5,50

Lech Dorota – 5,38

Peregrym Zuzanna – 5,0

Gościńska Wiktoria – 4,75

• z klasy I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych:

Piotrowska Joanna – 4,76

Pająk Karolina – 4,76

Nagrodę za 100% frekwencji odebrała Czerwińska Izabela z klasy II A Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego oraz Marczyk Barbara i Maternicki Jan z klasy I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Uczniowie wyróżnieni  za pracę w Wolontariacie:

Cisowska Paulina, Marczyk Barbara, Nieć Ewelina, Gumulak Adriana, Śliwińska Patrycja, Gościńska Kinga, Polańska Klaudia, Tokarczyk Jakub, Pyrek Weronika, Miętus Weronika, Pająk Karolina, Piotrowska Joanna, Franczyk Karolina, Lipnicka Izabela, Bawełkiewicz Aleksandra, Glapś Izabela, Wróbel Oliwia.

Uczniowie wyróżnieni za reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych:

Chmielowski Hubert, Hojniak Agata, Gościńska Aleksandra, Radzik Jakub, Piksa Hubert, Lech Dorota, Zielińska Weronika, Krokowska Anna, Tyczyński Damian, Gosztyła Patryk, Synowiec Tomasz, Zarzycki Mikołaj, Nowak Arkadiusz, Jurczyński Bartłomiej, Michalik Krzysztof, Błaszczyk Kacper, Piksa Mateusz, Gumulak Sylwester, Uryga Michał, Wróbel Oliwia, Kosztyła Daniel.

Program artystyczny przygotowali i poprowadzili: Paulina Cisowska, Angelika Franczyk, Ewelina Nieć, Zuzanna Peregrym, Alicja Smyda, Patrycja Śliwińska, Krzysztof Michalik przygotowani przez p. Annę Bursztyńską-Rucką.

Mamy nadzieję, że wszystkim podobało się wykonanie piosenki o naszej szkole do słów Pani Janiny Kumorek:

Gdy wiedzy chcesz dzban
Chcesz tworzyć jak Jan
Do szkoły swej wędruj z ochotą
Bo młodość to dar
Nauka to skarb
Cenniejszy niż perły i złoto
Tu rąk bratnych  krąg
Tu barwne są dni
Tu serca miłością gorące
Dziś światło jest w nas
By ludziom je nieść
I radość potrzebną jak słońce

Da Ci skrzydła do lotu
Nauczy marzyć
I drogę wskaże
Jak żyć i pięknie
I mądrze

Nasza muszyńska szkoła
Dobra kochana
W młodość wpisana
Na długo będzie w nas
Trwać

Dziękujemy za pomoc w realizacji akademii p. Piotrowi Rutce, p. P. Szkrobutowi i p. Markowi Dymkowi oraz opiekunom Samorządu p. Dagmarze Góraj-Kałuckiej i p. Beacie Prusak.

W imieniu Samorządu dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony rok.

Życzymy wszystkim wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku.

Do zobaczenia po wakacjach!!!