VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych

13 marca 2018 roku młodzież Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie prezentowała ofertę edukacyjną przewidzianą na rok szkolny 2018/2019 na Targach Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych w Krynicy-Zdroju. Otwarcia imprezy dokonali: Agata Fołta – Dyrektor CEiPM OHP w Nowym Sączu, Czesław Krupa – Dyrektor Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu, Tomasz Wołowiec – Wiceburmistrz Krynicy-Zdroju oraz Maria Kołodziej – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynicy-Zdroju.

Gimnazjaliści, którzy przybyli na targi mieli okazję zapoznać się z ofertą nauki szkół ponadgimnazjalnych oraz ofertami pracy, np. sezonowej. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych chętnie udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie.