Wyróżnienie dla Katarzyny Marczyk na 63 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

10 kwietnia 2018 roku w MCK Sokół w Nowym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w którym brali udział uczestnicy eliminacji powiatowych, przeprowadzonych w pięciu miejscowościach: Gorlicach, Limanowej, Nowym Sączu, Nowym Targu oraz Starym Sączu.

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie reprezentowały Katarzyna Marczyk z klasy III A w Turnieju recytatorskim i Patrycja Śliwińska z I A w Turnieju poezji śpiewanej przygotowane przez p. Annę Bursztyńską-Rucką.

Komisja Artystyczna w składzie: Jan Korwin Kochanowski – aktor, reżyser i scenarzysta, dyrektor artystyczny Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie, Grzegorz Juras – aktor, pedagog, wykładowca w Szkole Wokalno-Aktorskiej i Szkoły Muzycznej im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie i Aleksander Smaga – główny specjalista ds. muzyki w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu nagrodziła WYRÓŻNIENIEM Katarzynę Marczyk.

Serdecznie gratulujemy!!!

O wydarzeniu czytaj na: