Stypendyści

Rok szkolny 2017/2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Magdalena Cisowska i Karolina Franczyk

Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Karol Skrabski
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Oliwia Król, Magdalena Miczulska, Justyna Nieć
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Krzysztof Gołyźniak, Klaudia Gościńska, Patryk Murzyn

Rok szkolny 2016/2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Dominika Wilk i Agnieszka Śrutek
Stypendium z  Funduszu Stypendialnego „Rozwiń skrzydła” im. J. i J. Putka, utworzonego przy Fundacji im. Stefana Batorego: Mateusz Padula
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Piotr Śliwiński
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Katarzyna Synowiec, Marzena Niedzielska-Pawliszak
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Weronika Długosz, Kinga Gościńska, Katarzyna Marczyk

Rok szkolny 2015/2016

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Mateusz Padula i Renata Pustułka
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Paweł Piotrowski
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Damian Stachura, Aleksandra Szlaga, Maciej Gościński
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Antoni Musiał, Dawid Skarłosz, Weronika Sułkowska, Anna Małek, Justyna Nieć, Wiktoria Prałat
Stypendium naukowe im. Małgorzaty Przyboś dla ucznia wyróżniającego się w naukach humanistycznych: Marzena Niedzielska – Pawliszak

 

Rok szkolny 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Aleksandra Szlaga
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Grzegorz Wróbel
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Sylwia Bomba, Martyna Płaczek
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Dagmara Domiter, Diana Bomba, Izabela Willas, Tomasz Majkrzak,
Stypendium naukowe im. Małgorzaty Przyboś dla ucznia wyróżniającego się w naukach humanistycznych: Maciej Wiśniewski

Rok szkolny 2013/2014:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Grzegorz Wróbel
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Ewa Długosz
Stypendium za osiągnięcia matematyczne: Aleksander Klinkowski
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Beata Słomka, Marek Myjak, Michał Mordarski
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Paulina Długosz, Krzysztof Iwanicki, Anna Śliwa, Mateusz Tokarz
Stypendium w konkursie „Opowieści rodzinne”: Filip Lelonek

 

Rok szkolny 2012/2013:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Grzegorz Wróbel
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Sebastian Stelmach, Paulina Smoroń
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Patrycja Święs, Mariusz Porębski, Damian Szafraniec
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Anna Maślanka, Aleksander Klinkowski, Aneta Włodyka, Krzysztof Iwanicki

Rok szkolny 2011/2012:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Paulina Smoroń
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Natalia Święs
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Anna Iwanicka, Michał Kurc, Arkadiusz Dutka, Dagmara Celej, Iwona Garwol, Diana Hnatkiewicz, Michał Homa
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Anna Swinecka, Patrycja Święs, Joanna Kubisz, Aneta Maślanka, Jarosław Trojan
Stypendium dla młodzieży uzdolnionej artystycznie: Maciej Hadała

Rok szkolny 2010/2011:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Dagmara Celej
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Agnieszka Zahaczewska
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Gabriel Ojrzanowski, Karolina Stróżyk, Jarosław Waśniowski, Katarzyna Sowa, Monika Polańska
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Natalia Święs, Anna Iwanicka, Jakub Juruś, Diana Hnatkiewicz
Stypendium dla młodzieży uzdolnionej artystycznie: Krzysztof Dziurbiel, Maciej Hadała

Rok szkolny 2009/2010:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Karolina Ruchałowska
Stypendium naukowe im. Barbary Kołodziejczak za najlepiej zdaną maturę: Teresa Czarnecka
Stypendium pomostowe dla studentów I roku studiów magisterskich: Mateusz Homa, Remigiusz Gołdyn, Katarzyna Kubisz, Karolina Gacek, Paulina Szafraniec, Izabela Jakiel
Stypendium dla wyróżniających się uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Gabriel Ojrzanowski, Ewa Adamik, Małgorzata Szczepaniak, Dagmara Celej
Stypendium dla młodzieży uzdolnionej artystycznie: Agnieszka Zahaczewska, Krzysztof Dziurbiel

Rok 2008

Agnieszka Zahaczewska, Krzysztof Kolasiński, Roman Maślanka, Dominik Wyka, Dorota Suchocka, Szymon Maślanka, Oliwier Macur, Aleksander Nowak, Paulina Szafraniec, Carmen (Klaudia) Stachowicz, Adam Chmielowski, Dorota Grecka, Małgorzata Kowal, Joanna Kiczek

Rok 2007

Agnieszka Zahaczewska, Piotr Stojda, Karolina Pasiut, Krzysztof Homa, Iwona Popławska, Paulina Gaedoń, Karolina Zamęta, Dorota Suchocka

Rok 2006

Szymon Burghardt, Krzysztof Kolasiński, Daniel Szlacheta, Magdalena Drozd, Agata Borucka, Jerzy Zawadzki, Karolina Ruchałowska, Agnieszka Homa, Mateusz Morawa, Dagmara Celej, Agata Sobczak, Jolanta Hawryluk, Jacek Stanisz, Piotr Stojda, Roman Maślanka, Dominik Wyka

Rok 2005

Szymon Burghardt, Magdalena Truchan, Antoniusz Dietzius, Klaudiusz Piwowarski, Daniel Szlacheta, Marzena Lelito, Łukasz Wójcik, Magdalena Sadowska, Artur Drozd, Karolina Sekuła, Wojciech Kamiński, Magdalena Drozd, Agata Borucka

Rok 2004

Katarzyna Skwarczewska, Jan Żywczak, Anna Czarnecka, Justyna Kupidura, Szymon Burghardt, Urszula Wachna, Tobiasz Szwoch, Kinga Stojda, Witold Rychwa, Grzegorz Kucharczyk, Maria Dudek, Antoniusz Dietzius, Klaudiusz Piwowarski, Daniel Szlacheta, Mateusz Morawa, Aleksandra Natonek

Rok 2003

Alicja Adamczyk, Katarzyna Homa Katarzyna Skwarczewska, Jan Żywczak, Anna Czarnecka, Beata Kuczkowska, Rafał Lolo, Małgorzata Wróblewska, Anna Żabińska, Izabela Przanowska, Dorota Gościńska, Małgorzata Obrzud, Zuzanna Myślik, Szymon Burghardt, Magdalena Truchan, Wojciech Kamiński

Rok 2002

Maria Czarnecka, Karolina Daniel, Ewelina Janczura, Alicja Adamczyk, Katarzyna Homa, Katarzyna Skwarczewska, Jan Żywczak, Anna Czarnecka, Justyna Kupidura

Rok 2001

Bartosz Zieliński, Dobrosława Kurzeja, Andrzej Cisowski

Rok 2000

Joanna Litwa, Honorata Kałucka, Barbara Gumulak

Rok 1999

Elżbieta Rablin, Magdalena Homa, Beata Rożek