Akcja Wyślij pączka do Afryki

Szczęść Boże,
W imieniu Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie otrzymaliśmy darowiznę w ramach akcji „Wyślij pączka do Afryki 2019”. Darowizna w wysokości 300 zł złożona w imieniu Waszej społeczności zamieni się  w czystą wodę dla ludzi w wioskach, posiłki dla dzieci osieroconych, możliwość pójścia do szkoły,  operacje niepełnosprawnych i wiele innych.  Wasza pomoc przez ręce naszych misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.
Bardzo dziękujemy!
br. Jerzy Steliga OFMCap
Fundacja Kapucyni i Misje

W akcji zorganizowanej w ostatni dzień lutego przez Samorząd brali udział uczniowie I A i II A Liceum: Angelika Franczyk, Patrycja Śliwińska, Julia Stoińskiej, Kamil Dara, Michał Rucki i Jakub Prusak.

W imieniu Samorządu dziękujemy p. Beacie Prusak za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.