Harmonogramy kursów

Szczegóły na stronie:

Harmonogramy kursów
realizowane w ramach projektu

„Rozwijanie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe
w Powiecie Nowosądeckim”,

współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów — SPR.

w Powiatowym Zespole Szkół w Muszynie

Nazwa kursu: Prawo jazdy kategorii B7 osób (harmonogram ustalany indywidualnie)

Nazwa kursu: Kursu zawodowy kosmetyczny – 8 osób

Nazwa kursu: Kurs dietetyk – 25 osób

harmonogram kursu

Nazwa kursu: Kurs operatora wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia – 18 osób

harmonogram kursu

W najbliższym czasie rozpoczną się również kolejne kursy, do których niezwłocznie zamieścimy harmonogramy:

Nazwa kursu: Kurs barista

Nazwa kursu: Kurs barman

Nazwa kursu: Kurs kelner

W listopadzie i grudniu 2020 roku odbywały się również  kursy przygotowawcze do egzaminu maturalnego, na studia oraz do egzaminu z kwalifikacji w zawodach w ramach projektu pod nazwą „Rozwijanie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Powiecie Nowosądeckim”. Uczniowie brali udział w dodatkowych, darmowych lekcjach języka polskiego i przedmiotów zawodowych. Od lutego kontynuują kursy w ramach dodatkowych lekcji z języka angielskiego.

Jak mówią sami zainteresowani: Kursy to świetny pomysł Starostwa. Dają możliwość zgłębienia treści niezbędnych na maturze i egzaminach zawodowych.