I miejsce PZS – Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego Licealiada Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt

5 marca 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Starym Sączu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego Licealiada Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt.

Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów (96 zawodniczek).

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobył Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie, który uzyskał awans na zawody rejonowe (27.03.2020 r. – Łącko).

Zwycięska drużyna przygotowana przez p. Beatę Prusak występowała w składzie: Amelia Bębenek, Klaudia Furkawy, Emilia Janusz, Gabriela Mikusz, Daria Prusak, Wiktoria Pyrć, Wiktoria Skwarczowska, Julia Stoińska.

Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Gabriela Mikusz z IIA LO.

W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

Serdecznie gratulujemy!!!