Komunikaty Dyrektora Szkoły

Zdalne nauczanie od 25.03.2020 r.  do 10.04.2020 r.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieniło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Określono zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzono możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów.

1. Ustalam tygodniowy zakres nauczania na zajęciach realizowanych w formach pozaszkolnych zgodnie z planem lekcji, obowiązującym do dnia 12 marca 2020 r.

Komunikaty dla Uczniów

1. Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej w okresie od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. proces edukacyjny będzie prowadzony zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Tak więc możliwa będzie realizacja nowych treści  z podstaw programowych, a także sprawdzanie wiedzy i postępów uczniów w nauce.
  2. Formy kontaktu z uczniami i ich rodzicami, sposoby i techniki nauczania zdalnego, sposoby i formy oceniania ustalają nauczyciele poszczególnych przedmiotów.
  3. Formy kontaktu z uczniami i ich rodzicami, sposoby i techniki nauczania zdalnego, sposoby i formy oceniania ustalają nauczyciele poszczególnych przedmiotów.

Komunikaty dla Rodziców

2. Ustalam obowiązkowy dyżur nauczyciela w celu umożliwienia rodzicom konsultacji w każdą środę w godzinach 15.oo – 16.oo.
  3. Sposoby i techniki nauczania zdalnego, sposoby i formy oceniania ustalają nauczyciele poszczególnych przedmiotów.
  4. Proszę, abyście Państwo  informowali wychowawców klas o wszelkich problemach, korzystając z telefonów, maili. Wychowawcy z kolei będą się bezpośrednio kontaktowali z nauczycielami w celu usprawnienia pracy.