Konkurs Młodzi Aktywni

Przedmiotem konkursu jest przedstawienie pomysłu na rozwiązanie zdiagnozowanego przez zespół uczniów problemu społecznego, realizującego cel w postaci uczynienia życia lokalnej społeczności lżejszym i przyjemniejszym.

Skład Naszej Drużyny Konkursowej

1. Maciej Wiśniewski kl. IIA
  2. Anna Małek kl. IIA
  3. Weronika Sułkowska kl. IIA
  4. Justyna Nieć kl. IA

1pp

Cel naszego projektu:

Głównym celem i założeniem projektu jest zakup i montaż dużej, zadaszonej, drewnianej wiaty/altany z miejscami siedzącymi, która miałaby pełnić wiele pożytecznych dla szkolnej społeczności funkcji. W zimne i deszczowe dni widzimy uczniów stojących pod drzewami lub  moknących, czekających na autobusy dowożące ich do odległych domów. Natomiast w ciepłe, wiosenne i letnie dni, uczniowie często przesiadują na przerwach na schodach lub „podpierając” ściany szkoły, tarasując wejście. Dlatego uważamy, że budowa takiej wiaty/altany poprawiłaby komfort uczniów, stając się przede wszystkim idealnym i bezpiecznym miejscem oczekiwania na autobus szkolny, z dala od drogi.

Głosuj na nasz projekt – popraw Nasze bezpieczeństwo.