Małopolska Chmura Edukacyjna

W dniach 22-26 września 2021 siedmioro uczniów PZS w Muszynie miało okazję wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu Małopolska Chmura Edukacyjna. Zajęcia w ramach warsztatów prowadzone były przez pracowników uczelni w celu podniesienia kompetencji kluczowych uczniów. Mogli oni rozwijać umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, poszerzać znajomość języka niemieckiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zagłębiać tajniki matematyki z elementami rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz przeprowadzać doświadczenia w ramach zajęć z chemii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Nie tylko pogłębiali wiedzę, lecz również nawiązywali nowe znajomości z uczniami innych szkół z terenu województwa, zwiedzali oraz nabywali nowe doświadczenia.