„Na ratunek” Monice Kacprzak

W dniach 15 i 16 lutego w sklepach Tesco w Muszynie wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu zbierały pieniądze na rzecz Moniki Kacprzak cierpiącej od urodzenia na dziecięce porażenie mózgowe , podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, objętej pomocą w programie „Na ratunek”.

Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup i montaż specjalistycznej windy.

Wolontariusze zachęcali także do głosowania na projekt Stowarzyszenia Sursum corda – Małe, Wielkie Marzenia” polegający na zorganizowaniu dla 10-ciu niepełnosprawnych i przewlekle chorych dzieci niezapomnianych imprez, gdzie będą mogły spełnić się ich marzenia.

Bardzo dziękujemy wolontariuszkom: Adriannie Gumulak, Agnieszce Gościńskiej, Ewelinie Nieć, Magdalenie Kumorek, Barbarze Marczyk, Paulinie Cisowskiej, Gabrieli Mikusz, Klaudii Furkawy

oraz kierownictwu i pracownikom Tesco

Opiekunami akcji były: Magdalena Gucwa i Joanna Sowa