Ranking Genialni, Lokalni, Globalni im. D. Szaflarskiej

Przez kilkanaście lat Stowarzyszenie Przyjaciół Almanachu Muszyny prowadziło duży program stypendialny zaadresowany do uzdolnionej młodzieży uczęszczającej do Liceum Ogólnokształcącego w Muszynie. Wielu absolwentów naszej szkoły, którzy objęci byli programem stypendialnym, odnosi dzisiaj znaczące sukcesy na polu zawodowym. Przykładem mogą być Krzysztof Dziurbiel i Agnieszka Zahaczewska-Książek, wybitni pianiści. Ich talent docenili miłośnicy muzyki poważnej w europejskich salach koncertowych, są laureatami prestiżowych nagród. Oboje weszli do finałowej rundy Rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej. Aktualnie rozpoczął się etap głosowania o Nagrodę Publiczności. Warto docenić sukcesy absolwentów naszej szkoły – oddajcie głos na Krzysztofa lub Agnieszkę!

Link do głosowania:

Zdjęcia: Almanach Muszyny