SĄDECKIE MŁODE TALENTY – IV Edycja

Chcesz wystąpić w konkursie i wygrać stypendium artystyczne? Jeśli tak, to te przesłuchania są właśnie dla Ciebie. Sądeckie Młode Talenty już po raz czwarty zapraszają na casting do redakcji „Sądeczanina”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Sądeckich Młodych Talentów. Na zwycięzców konkursu czekają stypendia artystyczne, promocja na portalu Sądeczanin.info oraz możliwość zaprezentowania się podczas planowanych koncertów.

Konkurs skierowany jest do instrumentalistów, wokalistów oraz zespołów z powiatu nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego, którzy rywalizować będą w czterech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne i studentów. W każdej z tych kategorii wyłoniony zostanie laureat, na którego czeka stypendium artystyczne.

Informacje dostępne również na stronie głównej portalu Sądeczanin: