Trwają dni otwarte szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie zaprasza uczniów klas ósmych oraz rodziców do zwiedzania szkoły i zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022.

Ósmoklasisto i Szanowny Rodzicu, prowadzimy rekrutację i serdecznie zapraszamy do Liceum w Muszynie.

Szkołę:

• można zobaczyć od wewnątrz – świetnie wyposażone pracownie, przestronne korytarze, kąciki relaksacyjne, hale sportowe,
  • można porozmawiać z nauczycielami – zawsze pomocni, kompetentni, życzliwi i gotowi napełnić Wasze głowy wiedzą niezbędną do zdania egzaminów oraz dobrym słowem, gdy przytrafi się trudniejszy dzień,
  • można przyjrzeć się lekcjom – prowadzonym z temperamentem, ciekawie i skutecznie,
  • można porozmawiać z uczniami – którzy uczą się, rozwijają swoje talenty i pasje oraz bezinteresownie pomagają innym,
  • można, ale to dla odważnych, rozegrać partię szachów z Panią Dyrektor.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy stoją przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Przyjdź, zobacz, wybierz i zaloguj się do LO w Muszynie!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w tym tygodniu, szczególnie uczniom klas ósmych z Muszyny i ich Wychowawcom.