Wizyta uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Muszynie na AGH w Krakowie

20 lutego 2019 roku po raz kolejny uczniowie Liceum w Muszynie udali się na wykłady na Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Spotkanie zorganizowane przez Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska było bardzo ciekawe. W programie znalazły się wykłady dotyczące Geoinformatyki, Inżynierii i analizy danych, zajęcia laboratoryjne na temat Komputerowych Systemów Pomiarowych, prezentacja „Geozagrożenia na obszarach krasowych”, ćwiczenia w Laboratorium Chromatografii Gazowej i Powierzchniowych Metod Geochemicznych, ćwiczenia w Laboratorium Geotechnicznym oraz zwiedzanie muzeum geologicznego. Choć wróciliśmy zmęczeni, warto było choć na jeden dzień wczuć się w rolę studentów.

Dziękujemy bardzo Panom dr. inż. Piotrowi Olchowemu i mgr. inż. Jackowi Staniszowi oraz prowadzącym zajęcia za przyjęcie naszej grupy, poświęcony czas i merytoryczne informacje. Było super!!!

Opiekunami grupy byli p. Małgorzata Jarząb i p. Marek Dymek.