Wyróżnienie w „Deutsch in der Hauptrolle” – „Niemiecki w roli głównej”

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie Wiktoria Gruca, Wiktoria Sopata i Jan Witassek  otrzymali wyróżnienie w  IV edycji Regionalnego Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim „Deutsch in der Hauptrolle”, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu.
Konkurs  odbył się pod honorowym patronatem Konsula Generalnego Republiki Federalnej Niemiec oraz Prezydenta Miasta Nowego Sącza.
Trzyosobowy team przygotował film pt. Oko w obiektywie, który opowiada o wspólnym hobby Wiktorii, Wiktorii i Jaśka, a więc o fotografowaniu. W filmie twórcy wykazali się nie tylko wysokimi umiejętnościami z zakresu j. niemieckiego, informatyki i filmu, ale także kreatywnością i błyskotliwością.
Gratulujemy naszym uczniom oraz opiekunowi p. Barbarze Sukiennik i życzymy dalszych sukcesów!!!

Informacje dotyczące konkursu można znaleźć w podanym linku: www.2lo.edu.pl