10 Tauron Festiwal Biegowy 2019

6 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły wystartowali w 10 Tauron Festiwal Biegowy, biorąc udział w Biegu Małopolski oraz w konkurencjach Aktywnej Polski. Najlepszą biegaczką z Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie była Daria Prusak kl. 1g LO, a wśród chłopców najszybszy okazał się Jakub Stróżyk z kl. 2a LO.

Naszą szkołę reprezentowała grupa pod opieką p. Beaty Prusak: Barbara Marczyk, Joanna Piotrowska, Emilia Janusz, Gabriela Mikusz, Julia Stoińska, Zuzanna Sało, Michał Łukaszyk, Jakub Radzik, Lucjan Marczyk, Konrad Smyda.

7 września 2019 roku młodzież wraz z opiekunami p. Angeliką Stoińską i p. Joanną Sowa pracowała w ramach wolontariatu w Festiwalu Biegowym. Wręczaliśmy medale uczestnikom biegu ,,Życiowa Dziesiątka ” z Krynicy do Muszyny. Mieliśmy też okazję poznać znanych maratończyków, między innymi Panią Wandę Panfil i Pana Henryka Szosta,  który zajął 2 miejsce w tym biegu.

Wielkie gratulacje kierujemy do ucznia kl. 1g LO Tomasza Smydy, który wystartował w Życiowej Dziesiątce i zajął 41 miejsce.