Bardzo dziękujemy Państwu za wpłatę na akcję „wyślij pączka do Afryki 2018„, którą otrzymaliśmy.

Darowizna na kwotę  270.00 PLN wysłana w imieniu Państwa Szkoły sprawi, że projekty dożywiania dzieci, budowy szkoły, kaplic, wykopanie studni i wiele innych, będą mogły być w tym roku  zrealizowane w Republice Środkowoafrykańskiej.

Przyłączenie się do naszej akcji niesie wartość wychowawczą.  Wyrabia w dzieciach nawyk dzielenia się z ludźmi potrzebującymi, uwrażliwia na krzywdę drugiego człowieka,  uczy współdziałania w grupie. Jestem przekonany, że Uczniowie i Nauczyciele Państwa Szkoły mają świadomość tego, że: „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest,  nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

Jerzy Steliga