Akademia świąteczna

20 grudnia 2019 roku wszyscy wszystkim ślą życzenia…

Zakończyliśmy zajęcia szkolne miłym akcentem. Wspólne klasowe Wigilie, śpiewanie kolęd, składanie życzeń. To moment, który łączy wszystkich. Zapominamy o troskach, kłopotach, ocenach. Jesteśmy razem, My – uczniowie i nauczyciele Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie.

We wspaniały, świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy maturalnej i pierwszoklasiści: Ewelina Nieć, Alicja Smyda, Paulina Cisowska, Marzena Stylok, Patrycja Śliwińska, Angelika Franczyk, Anna Mikulska, Katarzyna Lach oraz Piotr Hadała, Mateusz Szkrobut, Tomasz Smyda, Janek Cisowski i Jędrzej Buszek przygotowani przez p. Annę Bursztyńską-Rucką i  p. Marka Dymka. Życzenia dla Pani dyrektor Izabeli Łabuś oraz Grona Pedagogicznego przygotował Samorząd.

Dobrze wykorzystajcie czas wolny, odpoczywajcie, aby radośnie i bezpiecznie wrócić w Nowym Roku w szkolne mury! Do zobaczenia!