Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych

Uczniowski Klub Modelarski Orion w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Muszynie z nowym rekordem. Na Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych we Włocławku ekipa z Muszyny zdobyła 7 medali.!!!!! W Pierwszym dniu zawodów srebrny i brązowy medal w kategorii rakiet że spadochronem zdobyli Bartłomiej Tokarczyk oraz Maciej Paluszek W drugim dniu rywalizacji na Włocławski lotnisku bezkonkurencyjny w kategorii rakietoplanów okazał się Maciej Paluszek zdobył złoty medal Dorzucił jeszcze brązowy medal w kategorii rakiet z taśmą. Również w kategorii rakiet z taśmą najlepszymi zawodnikami w kraju zostali Filip Kapłon złoty medal oraz Mateusz Tokarczyk srebrny medal. W ostatnim dniu rywalizacji Bartłomiej Tokarczyk zdobył srebrny medal w bardzo widowiskowej konkurencji modeli makiety rakiet.

Więcej na: Sądeczanin.info