Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku społeczność szkolna Liceum i Technikum w Muszynie uroczyście świętowała zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Po mszy świętej odprawionej w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca NMP przez ks. Pawła Stabacha wszyscy wzięli udział w akademii. Pani dyrektor Izabela Łabuś podziękowała Gronu Pedagogicznemu i pracownikom obsługi szkoły za pracę. W przemówieniu przywołała myśl Seneki Młodszego Non scholae sed vitae discimus, czyli Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia. Potwierdzeniem tych słów są bardzo wysokie wyniki nauczania oraz wzorowe zachowania uczniów, którzy ciężką pracą zasłużyli na swoje osiągnięcia. W imieniu uczniów rozśpiewane życzenia złożył Samorząd Szkolny, a podziękowania przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Nowak.

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

Klasa IA

Barbara Marczyk

Klasa 3T

Karolina Franczyk

Uczniowie wyróżnieni  za pracę w Wolontariacie:

Gabriela Mikusz, Klaudia Furkawy, Ewelina Nieć, Joanna Piotrowska, Izabela Lipnicka, Agnieszka Gościńska, Adrianna Gumulak, Barbara Marczyk, Julia Stoińska, Magdalena Kumorek, Patrycja Śliwińska, Angelika Franczyk, Karolina Franczyk.

Uczennice: Gabriela Mikusz i Klaudia Furkawy otrzymały tytuł Wolontariusza roku.

Podziękowania i zaświadczenia akcji „Serce – Sercu”

Ewelina Nieć, Joanna Piotrowska, Gabriela Mitro, Małgorzata Gabryś, Izabela Lipnicka, Natalia Smyła, Agnieszka Gościńska, Gabriela Mikusz, Adrianna Gumulak, Anna Zalewska, Weronika Łękawska, Barbara Marczyk.

Uczniowie wyróżnieni za reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych:

Klaudia Furkawy, Emilia Janusz, Gabriela Mikusz, Wiktoria Mitro, Natalia Smyła, Julia Stońska, Aleksandra Gościńska, Agata Hojniak, Karolina Franczyk, Barbara Marczyk, Michał Gajowski, Michał Nowak, Jan Nowak, Jakub Prusak, Szymon Romańczyk, Jakub Stróżyk, Michał Wachna, Mateusz Jasiurkowski, Bartłomiej Jurczyński, Arkadiusz Nowak, Mikołaj Zarzycki, Hubert Chmielowski, Krzysztof Michalik i Jakub Radzik.

Pani dyrektor przedstawiła także kandydatki do Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Alicję Smydę z klasy IIA Liceum i Karolinę Franczyk i klasy III Technikum.

Akademię przygotowali przedstawiciele Samorządu Szkolnego i klasy IIA LO: Angelika Franczyk, Patrycja Śliwińska, Piotr Hadała, Jakub Prusak, Emilia Janusz, Julia Stoińska i Mikołaj Zarzycki (poczet sztandarowy) oraz Krzysztof Michalik i Arek Nowak (nagłośnienie).

Samorząd pod opieką p. D. Góraj-Kałuckiej i p. Anny Bursztyńskiej-Ruckiej dziękuje bardzo za pomoc przy organizacji akademii p. Beacie Prusak, panu Markowi Dymkowi i panu Piotrowi Rutce.

Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu

i Wam Koleżanki i Koledzy życzymy

udanych, ciekawych i pełnych słońca wakacji!!!

Samorząd PZS Muszyna