Wręczenie nagród wyróżnionym uczniom Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie w IV edycji Regionalnego Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim „Deutsch in der Hauptrolle”.

Pragnę jeszcze raz serdecznie pogratulować uczniom i Pani Barbarze Sukiennik, nauczycielce języka niemieckiego.
Drodzy Uczniowie!
Nauka języka obcego, pierwszego i kolejnego, to szansa na to, by stać się obywatelem Europy, otwartym, bez kompleksów   i uprzedzeń. To otwarcie na nowe przestrzenie kultury i cywilizacji. Dlatego czas nauki w szkole wykorzystujcie jak najlepiej, by w życiu nie żałować sytuacji niewykorzystanych z powodu braku możliwości porozumiewania się. Brawo dla Tych, którzy to rozumieją.
Izabela Łabuś